پنل پیامک برندک

بهترین راه برای دریافت بک لینک های با کیفیت

بهترین راه برای دریافت بک لینک های با کیفیت

 بهترین راه برای دریافت بک لینک های با کیفیت

در این مقاله قرار است به بررسی نکات بسیار جالبی بپردازیم...
چطور از PR برای لینک بیلدینگ و سئو سایت استفاده کنیم ؟
اگر می خواهید بدونید که چطور از PR برای لینک بیلدینگ و سئو سایت استفاده کنیم ؟ و در زمانی کوتاه بک لینک هایی قدرتمند از وب سایت های تراز اول ( با اتوریتی بالا ) بگیرید ، مطالعه این مقاله را از دست ندهید .
استراتژی لینک بیلدینگ و PR برای افزایش ترافیک سایت چگونه است؟
لینک ها همچنان یکی از قوی ترین فاکتورها در سئو محسوب می شوند و یا صرف کمی زمان ، به آسانی می توان بک لینک های زیادی دریافت کرد . هر چند ، با توسعه الگوریتم های گوگل ، امروزه دیگر تعداد زیاد لینک ها اهمیت ندارد؛ در عوض شما باید بتوانید بک لینک هایی را بگیرید که ارزشمند باشند. و باعث افزایش بازدید واقعی شود  .
در حقیقت، لینک های بی‌ارزش و ضعیف که به صورت طبیعی ایجاد نشده‌اند، تاثیری مخرب و منفی روی سئو سایت خواهند داشت.
پس می توان در یک جمله خلاصه کرد که با استفاده از قدرت روابط عمومی ( PR ) ، می توان یک استراتژی  منحصر به فرد لینک بیلدینگ را پیاده کرد .
 
اما بهترین راه برای دریافت بک لینک های با کیفیت چیست ؟
اگر کمی خلاقیت به خرج داده و استراتژی لینک بیلدینگ خود را با دید بازتری بررسی کنید ، راه های زیادی را پیدا خواهید کرد که تولید بک لینک های طبیعی برای کسب و کار شما را ممکن می کنند .
ما از رویکردهای مرسوم PR یا روابط عمومی برای پوشش مطالب مشتریان در نشریه های رده بالا و برتر استفاده می کنیم و همین کار باعث تولید لینک های طبیعی و باکیفیتی می‌شود که در نهایت به بهبود سئو سایت مشتریان ما کمک می‌کنند. در این میان، برخی از این تاکتیک‌ها اثربخشی بالاتری از سایرین دارند و در طولانی‌مدت، وضعیت سئو بسیار خوبی برای را مشتریان تضمین خواهند کرد.
کمپین PR چیست ؟
ما ، رویکردهای مختلفی داریم ؛ از خرید ریپورتاژ تا پاسخ به درخواست های روزنامه نگاران که برای ما ایمیل ارسال کرده اند .
اما چیزی که باعث می‌شود با یک مطلب بتوانیم صدها بک لینک مفید بگیریم، کمپین های خلاقانه ماست. این فرآیند به صورت کلی شامل بررسی و غربال ایده‌های جذاب مشتریان، ارسال آنها برای ژورنالیست‌های مختلف و در نهایت، دعوت از مشتری برای تماشای پوشش آن ایده یا مطلب می‌شود.
یکی از مشکلات اصلی که بسیاری از شرکت ها در پیاده سازی کمپین های PR با آن رو به رو هستند ، این است که آنها فقط روی خصوصیات معمول مشتریان خود تمرکز شده و نمی توانند ایده ها و ویژگی های منحصر به فرد برندها را در میان رقبا پررنگ و برجسته کنند .
برای اینکه سایت های مختلف بخواهند ایده شما را پوشش دهند ، باید محتوایی کاملا جدید یا منحصر به فرد را در اختیارشان قرار دهید . ولی اگر مشتری ما هیچ چیز منحصر به فرد و جدیدی نداشت که بخواهیم در مورد آن بنویسیم ، چه کاری باید انجام دهیم ؟ این همان جایی است که ما می توانیم به شما کمک کنیم . یکی از راه ها استفاده از درج آگهی لینکدار رایگان است .


طوفان فکری ( Brainstorming )
چگونه می توان به ایده هایی دست یافت مه خبرنگاران دوسته داشته باشند در مورد آنها بنویسید ؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است به چیزهایی پیش تر نوشته اید نگاه کنید !
این کار واقعا به همین سادگی است که گفتیم . ابتدا نشریاتی را که می خواهدید در مورد شما بنویسند ، شناسایی کرده و سپس نوع مقاله ها و یادداشت هایی که منتشر می کنند را زیر ذره بین ببرید .
احتمالا موارد زیر برخی از چیزهایی باشند که نشریه های آنلاین مایلند در مورد آنها بنویسند :
عرضه محصولات جدید به بازار
تمهیدات مربوط به بازگشت وجه
نکته های رایگان برای جستجو کنندگان مقالات مرتبط
مسابقه هایی با جایزه سفر رایگان
یا هر چیز دیگری که از حالت معمول خارج باشد .
نکته اصلی این است که ایده مورد نظر باید شما را از کاری که دیگران انجام می دهند ، متمایز کرده و در عین حال در چهارچوب هایی باشد که نشریه مورد نظر بخواهد آن را پوشش دهد .
نکات کلیدی
اگر به دنبال بهترین نتیجه از استراتژی لینک بیلدینگ خود هستید، نکات زیر را به خاطر داشته باشید:
رسانه‌های هدف را به دقت بررسی کرده و ایده‌هایی را پیدا کنید که جواب می‌دهد.
رویکردی خلاقانه در مورد موضوعاتی داشته باشید که احتمال پوشش آنها بیشتر است.
صفحه‌ لندینگ پیج در وب ‌سایت خود ایجاد کرده و اطلاعات کلیدی را در آن قرار دهید.
نمونه‌های موفق را با یکی از ابزارهای لینک بررسی کرده و لیستی از رسانه‌هایی را پیدا کنید که احتمالا ایده شما هم برای آنها جذاب خواهد بود.
 به آن روزنامه‌ نگارها پیام داده و از آنها بخواهیم که در مورد داستان شما هم بنویسند.
این استراتژی واقعا به همین سادگی است.

تاریخ انتشار: 09:08 - 1399/03/21