پنل پیامک برندک

فرق آگهی ویژه و رایگان چیست؟

فرق آگهی ویژه و رایگان چیست؟

در روز هزاران آگهی در سایت های مختلف نیازمندی ثبت می گردد. لذا توجه مخاطبین محترم را به نکات زیر جهت درج اگهی در دادچی جلب می نماییم:

  1. ثبت آگهی ویژه یا همان ستاره دار در «دادچی» بازدهی بسیار بیشتری برای ثبت کننده آگهی خواهد داشت زیرا آگهی های این سایت با الویت اگهی های ویژه همیشه نمایش داده خواهند شد و همچنین برای معرفی به موتورهای جستجو آگهی های ویژه بالاتر از آگهی های رایگان معرفی می شوند. در نتیجه اگر رقبای شما اقدام به ثبت آگهی ویژه نموده باشند شما شانس بسیار کمی برای بازدید آگهی خود توسط مشتریانتان خواهید داشت.
  2. تجربه ثابت کرده است که بازدید کنندگان از سایت نیازمندی ها معمولا زودتر و سریعتر به آگهی های ویژه اعتماد می کنند. زیرا امکان ثبت آگهی رایگان برای همه وجود دارد ولی تنها کسب و کارهای معتبر برای تبلیغات خود هزینه می کنند. توصیه می شود اگر به دنبال برند سازی و متمایز شدن از رقبای خود هستید به هیچ عنوان اقدام به ثبت آگهی رایگان در سایت نیازمندی ننماید.
  3. به علت الویت قرار داشتن آگهی های ویژه بازدید از آنها  تقریبا صدها  برابر آگهی رایگان است. بنابراین سعی کنید به جای ثبت چندین آگهی رایگان یک آگهی ویژه ثبت بفرمایید.
  4. تبلیغات سرمایه گذاری است نه هزینه، انتظار نداشته باشید با درج آگهی رایگان بازدهی مورد نظر خود را بگیرید. اگر این امکان وجود داشت شرکت های معتبر هیچگاه اقدام به تبلیغات هزینه دار نمی نمودند.
  5. در ثبت آگهی ویژه اگر تبلیغ ثابتی دارید از پلن های بلند مدت استفاده نمایید، این موضوع کمک زیادی به بازدهی آگهی شما خواهد نمود.
  6. کامل بودن آگهی از نظر داشتن آدرس دقیق آگهی دهنده، شماره ثابت معتبر (غیر اینترنتی)، شماره موبایل (رند یا معتبر)، عکس های مناسب از محصول، ایمیل مناسب و پاسخگویی به موقع به تماس گیرندگان تاثیرات زیادی در جلب مشتری خواهد داشت
تاریخ انتشار: 13:46 - 1398/05/08
 

نظرات بینندگان